Одним із успішних та прибуткових у будь-яку пору року бізнесів є панчішно-шкарпетковий бізнес. Для реалізації цієї справи хтось купує китайське обладнання, а деякі надають перевагу європейському обладнанню. Звісно ж, китайська в’язальна машина і поруч не стоїть з виробами італійських брендів. Проте, чи є можливість купити імпортний агрегат в Україні чи країнах СНД за адекватною ціною?

«ПП Патько А.М.» дає однозначну відповідь — так! Італійське обладнання забезпечить стабільність вашого бізнесу, адже, погодьтесь, ремонтувати якісні станки потрібно набагато рідше ніж китайські аналоги. А ціну ми пропонуємо низьку за рахунок безпосередньої співпраці з постачальниками.

Також надаємо кваліфіковані консультації по запуску в’язального цеху «під ключ», що включає в себе надання повної інформації щодо устаткування, технологію виробництва продукції. При потребі можливий виїзд до клієнта для надання детальної консультації.

Можливість розпочати бізнес у ваших руках, «ПП Патько А.М.» допоможе зробити перший крок. Для існуючого бізнесу, якісне устаткування стане освіжаючим рішенням, яке дозволить зробити стрибок до успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *